Jazyk

YSOFT CLERBO

Komplexní digitální řešení pro skvělý první dojem nových zaměstnanců.
 
YSOFT CLERBO

S čím Ysoft Clerbo pomáhá

Zvyšuje produktivitu nových zaměstnanců
Zvyšuje produktivitu nových zaměstnanců
Běžně začíná tzv. onboarding až první den nástupu nového zaměstnance do práce. Trvá mu tak dny i týdny, než se na novém pracovišti zorientuje a zapracuje. Čas potřebný k dosažení plné produktivity je v ekonomice podniku důležitým ukazatelem. Díky YSoft Clerbo jsou noví zaměstnanci pod menší stresem a mohou pracovat od prvního dne.
PODPORUJE LOAJALITU ZAMĚSTNANCŮ
PODPORUJE LOAJALITU ZAMĚSTNANCŮ
Z různých studií vyplývá, že již během prvních týdnů v novém zaměstnání se vytváří obraz toho, jak bude působení nového zaměstnance ve vaší společnosti vypadat. A to včetně jeho produktivity a délky zaměstnaneckého poměru. Díky YSoft Clerbo se vám investice do nových pracovníků vrátí v podobě dobrých vzájemných vztahů, které budou dlouhodobé a časem budou jen posilovat.
Zapojuje manažery do onboardingu
Zapojuje manažery do onboardingu
Uvedení nových zaměstnanců  do jednotlivých pracovních týmů se zpravidla neobejde bez problémů. Clerbo usnadňuje personalistům odvést svou práci, zatímco manažeři mohou pro nové členy svých týmů vytvářet vlastní onboardingové procesy podle jejich role a zařazení. Inteligentní workflow eliminuje nedorozumění a frustrace.
Snižuje zátěž personalistů
Snižuje zátěž personalistů
Globální gig ekonomika založená na sérii krátkodobých pracovních úvazků v současnosti čítá 45 milionů zaměstnanců a rychle se rozrůstá. Procesy přijímání a uvolňování pracovníků jsou velmi náročné a zatěžují personalisty. S YSoft Clerbo mohou noví zaměstnanci podepsat všechny dokumenty a získat odpovědi na všechny své otázky ještě předtím, než nastoupí do práce, snadno, jen prostřednictvím chytrého telefonu.

Vítejte na palubě – ve stylu YSoft Clerbo

Začíná to e-mailem

Začíná to e-mailem

Jakmile úspěšný uchazeč přijme nabídku, dostane z YSoft Clerbo na své mobilní zařízení uvítací e-mail upravený podle vaší podnikové identity, který je digitálním potvrzením dohody.
Osobní preboardingový plán

Osobní preboardingový plán

Toto uživatelsky přívětivé sdílení informací seznámí nového zaměstnance s podnikovou kulturou a sbírá veškeré informace, které bude personální oddělení potřebovat pro úspěšné uvedení nováčka do firmy. Je přístupné přes libovolný chytrý telefon, tablet nebo osobní počítač.
ZPĚTNÁ VAZBA OD PRVNÍHO DNE

Zpětná vazba od prvního dne

Jaký dojem jste měli z přijímacího pohovoru? Jak probíhalo zapracování? Co se vám líbilo a co by se mělo zlepšit? Tento krok vytváří smyčku zpětné vazby, která funguje dlouhodobě a pomáhá organizaci zlepšovat interní procesy.
Kvízy a dotazníky

Kvízy a dotazníky

Noví zaměstnanci mohou sdílet se zaměstnavatelem informace a názory a dokládat úspěšnost školení prostřednictvím kvízů a anket důležitých pro kontrolu toho, zda předávání znalostí probíhá správně.
Osobní onboardingový plán

Osobní onboardingový plán

Ve vzájemné spolupráci vytvoří personalista a manažer plán zapracování zaměstnance, který bude odpovídat specifickým potřebám na školení. Osobní plán se zaměřuje na cíle a milníky. Lze jej dále rozšiřovat na karierní rozvojový plán.
FIREMNÍ ZPRAVODAJSKÝ PORTÁL

Firemní Zpravodajský portál

Přístup k této interní komunikační platformě (intranetu) pomáhá novým zaměstnancům seznámit se s podnikem, jeho kulturou i novými kolegy. Rovněž udržuje komunitu v rámci organizace. Veškeré příspěvky lze zacílit na správné publikum.
 
Navigátor: Adresář, co nezapomíná

Navigátor: Adresář, co nezapomíná

Zapamatovat si URL adresu není nic snadného. Lidé jsou zvyklí uvažovat spíše ve slovech. Clerbo Navigator pomáhá zaměstnancům rychle a snadno najít, co potřebují.
MĚJTE DOKUMENTACI POD KONTROLOU

mějte dokumentaci pod kontrolou

V různých zemích, státech či dokonce městech platí různá pravidla. Clerbo spravuje dohody o přijetí zásad či procesů a podpisy zaměstnanců online.
V KANCELÁŘI, DOMA I NA CESTÁCH: JEDNO ROZHRANÍ VLÁDNE VŠEM

V kanceláři, Doma i na cestách: Jedno rozhraní vládne všem

Zaměstnanci mají do systému Clerbo přístup kdykoliv a z libovolného zařízení. Rozhraní je vždy stejné.
Onboardingová analytika: Vědomostí není nikdy dost

Onboardingová analytika: Vědomostí není nikdy dost

Vestavěná analytika YSoft Clerbo sleduje postup zaměstnance vůči stanoveným cílům a sbírá užitečné informace o jeho zkušenostech prostřednictvím kvízů a dotazníků. Získaná data lze snadno využít k dalšímu zlepšování.
 

Další funkce, které potěší váš HR tým

Automatizujte a integrujte onboardingové úkony
Automatizujte a integrujte onboardingové úkony
Když integrujete YSoft Clerbo se systémem sledování uchazeče (Applicant Tracking System), budou uchazečům a novým zaměstnancům automaticky doručovány veškeré e-maily a další onboardingové materiály. Automatizační funkce YSoft Clerbo usnadňuje směrování obsahu vytvářeného podle šablon do různých oblastí společnosti tak, aby každý mohl co nejrychleji dokončit to, co se od něj očekává.
Přizpůsobte vzhled a dojem
Přizpůsobte vzhled a dojem
Clerbo Advanced Content Editor vám dává maximální flexibilitu při tvorbě obsahu na míru pro vaše zaměstnance. Je snadné vkládat zvukové stopy, video, obrázky s upravenou velikostí i rozšiřitelná textová pole pro maximální účinek vašich sdělení.
 
MLUVTE JAZYKEM VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ
MLUVTE JAZYKEM VAŠICH ZAMĚSTNANCŮ
Díky YSoft Clerbo od nových zaměstnanců neuslyšíte „tomu nerozumím“. Veškerý onboardingový obsah lze snadno přeložit do mnoha jazyků a nabídnout zaměstnancům jejich jazykové prostředí.
Přibližte prostředí svému brandu
Přibližte prostředí svému brandu
Ve YSoft Clerbo je snadné nastavit e-maily a portál tak, aby obsahovaly vaše logo, barvy a další prvky, které na první pohled prezentují vaši společnost.
Chraňte důvěrné informace zaměstnanců
Chraňte důvěrné informace zaměstnanců
Pokročilý systém oprávnění Clerbo usnadňuje ochranu důvěrných informací (vašich i vašich zaměstnanců).
Ulehčete si správu zaměstnanců
Ulehčete si správu zaměstnanců
Snadno importujte uživatele automaticky nebo manuálně v dávkách. Určete, kdy obdrží noví zaměstnanci pozvánku do systému Clerbo.

Často kladené dotazy

Systém Clerbo je tvořen funkčními moduly. Zákazníci si sestaví vlastní systém výběrem modulů, které chtějí využívat. Ceny se odvíjejí od toho, které moduly si vyberete, a kolik zaměstnanců bude systém ročně využívat. Stejně jako všechny ostatní produkty Y Soft, je i systém Clerbo prodáván výhradně prostřednictvím certifikovaných partnerů.


Seznam modulů:
  • Onboarding
  • News & Navigator
  • Policies
Implementace probíhá zpravidla ve třech krocích:
  • Školení správců a klíčových uživatelů
  • Příprava obsahu, integrace, přizpůsobení a instalace systému
  • Spuštění
Ano. Protože jsme společnost působící v EU, zajišťujeme zpracovávání vašich osobních údajů i osobních údajů zaměstnanců vždy v souladu s nařízením EU 2016/729 Evropského parlamentu a Rady. Podrobnosti najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů. Y Soft Clerbo rovněž pomůže organizacím zajistit shodu procesů s GDPR.

MÁTE ZÁJEM O UKÁZKU?

ysoft crosslink

Workflow řešení Y Soft

Platforma workflow řešení Y Soft umožňuje organizacím efektivně spravovat jejich tiskové a dokumentové činnosti. Protože se jedná o plně integrovanou platformu, mohou zákazníci přidávat oblasti řešení dle potřeby. Řešení pro digitalizaci dokumentů, která jsou součástí YSoft SafeQ mohou například personálním oddělením pomoci zvýšit produktivitu prostřednictvím automatizovaných skenovacích workflow. Clerbo je součástí naší platformy, nicméně zatím není integrováno do YSoft SafeQ. Integrace je možná a můžeme na ní s vámi pracovat. Rozhraní bude jednoduché a kombinace účinná.

Další informace
US